Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Masöz İstanbul Bölgesel Masaj

  • Listed: 2 Ekim 2021 14:31
  • Expires: This ad has expired

Description

El ve ayaklarda vücudun her bölümünde refleksleri uyaran nokta ya da bölgeler vardır. Bu bölgelere yapılan masaj yitirilmiş dengenin yeniden uzman masöz istanbul bayanlardan yapılması kurulmasını ya da hastalık etkenlerinin saldırısına karşı koyulmasını sağlayarak organ ve sistemlerin işlevlerinin düzelmesine yardımcı olabilir.

Vücudun küçük bir bölümünde or­ganizmanın bütün bileşenlerini özetlen­miş olarak bulma ve bu küçük ölçekle sınırlı girişimler aracılığıyla organizma­nın durumunu iyileştirme umudu yalnız Doğu değil, Batı toplumlarında da ve istanbul da  ol­dukça yaygındır.

Bölgesel masaj uzmanları bu kavra­mı benimsemiş insanlardır. Masaj El ve ayak­larda vücudun bütün öbür bölümlerini temsil eden, sinir yoluyla buralara bağlı bölgeler bulunduğuna inanırlar. Onlara göre olumsuz çevresel etkiler sonucun­da ayakların sinir uçlarında çok miktar­da kalsiyum tuzları ve ürik asit kristal­leri birikmekte, bunlar sinir uçlarını tı­kayarak salgı bezlerine ve organlara nor­mal bir şekilde uyarıların gitmesini engellemekte­dir. Uygun masajlar tuz ve kristallerin giderilmesine yardımcı olarak bu organ­ların yeniden normal biçimde uyarılma­sını ve kısa sürede normal işlevlerini yerine getirebilir duruma gelmesini sağ­layabilir.

   

650 total views, 2 today

  

Listing ID: 756615842efc4f4f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>