Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Masöz Bayan İle Masaj Teknikleri

  • Listed: 2 Ekim 2021 15:04
  • Expires: This ad has expired

Description

İnsanlar rahatlamak, ağrılarından ve stresinden kurtulmak için masöz bayan lara  gidiyorlar. Fakat sektörde kaliteli hizmet vermeyen masöz lerin  çokluğu ve hiç bir şekilde rahat edemediğiniz nedeniyle birçok kişi sağlıklı bir masaj hizmeti alamıyor. Vücudun farklı ağrı bölgeleri ve sinir uçları olduğu için profesyonel masaj önemlidir. Alanında deneyimli ve bilgili istanbul masöz ve masörlere masaj yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

 

Herhangi bir ağrınız veya şikayetiniz olmasa bile düzenli olarak profesyonel masaj yaptırmalısınız. Düzenli olarak yapılan masaj aynı zamanda bir terapi yöntemi olduğu için, seans sonunda kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Kan dolaşımınız hızlanır, kaslarınız gevşer, dolaşım sisteminiz düzene girer, eklem tutulmalarınız azalır.

Kronik olarak, baş, boyun ve bel ağrısı çekenler özellikle masaj yaptırmalıdırlar. Fakat bel veya boyun fıtığınız bulunuyorsa masaj sizlere önerilmiyor. Duruş probleminiz bulunuyorsa masöz bayan  a görünmelisiniz.

Masajlar Nasıl Uygulanıyor?

Her insana ve her bölgeye aynı masaj tekniği uygulanmıyor. Rahatlamak veya ağrılarınızdan kurtulmak istediğinizde 160 masaj tekniğinden size en uygun olanını masöz seçiyor. Masöz veya masör kadar uygulanan teknik, kullanılan aletler ve terapi yağları da önemlidir. Gittiğiniz masöz İstanbul salonunda buna dikkat etmelisiniz.

Masaj türlerinde genel olarak; İsveç, Tai, anti selülit, baş-omuz, derin doku, aroma terapi, dolaşım, sırt ve ayak masaj türleri kullanılıyor. Sedye gibi bir zemin üzerine yüz üstü uzanıyorsunuz.

Gözlerinizi kapatmanız, hafif masaj müzigi eşliğinde terapiyi daha hissetmenizi sağlayacaktır. Sinirleri uyaran ve hoş koku yayan çiçekler ve masaj yağları kullanılıyor. Masaj yaptıracağınız bölgeye bağlı olarak masaj aletleri ve yağları kullanılıyor. Bunun dışında masör ve masözler elleriyle masaj yapıyorlar.

Makalemizin başlığında da belirttiğimiz gibi ataköy ilçesinde masaj hzimeti almak için profesyonel  masöz bayanlar yada ataköy masör ler; tarafından kaliteli masaj keyfi yaşayabilirsiniz.

Aslında eger ataköy semtinde oturuyorsanız burada hizmet veren kurumlarda veya evde çalışan  masöz tarafından  masaj konusunda mantık şudur diyebiliriz.

İnsanların bir yaşam enerjisi vardır ve bu yaşam enerjisinin kendilerine hasta insan vücudunda bir yolu vardır;

   

1075 total views, 2 today

  

Listing ID: 45761584ab908576

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>