Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Maltepe Uzman Masöz

  • Listed: 2 Ekim 2021 15:00
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Anadolu yakası maltepe masöz olarak masaj yaptırmanın insanlar üzerinde nasıl bir etki bıraktığını hepimiz biliyoruz. Son derece hafiflemiş ve rahatlamış hissederek memnun bir şekilde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Masajlar da kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Çünkü her bölge vücudumuzda farklı yeri temsil etmektedir. Kimi insanlar stresten kaynaklı ağrılar yaşarken kimi insanlar bazı rahatsızlıklardan dolayı ağrılar yaşayabilir. Herkese aynı teknik kullanmak fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle birçok farklı masaj çeşidi içinde sizlere en uygun olanı uzman masözler tarafından uygulanacaktır. En iyi verimi almak için uzman masözlerin olduğu bir masaj salonuna gitmenizi tavsiye ediyoruz. İsveç masajı en çok kullanılan tekniklerden biridir. Genellikle güne zinde başlamanız için ve günlük yorgunlukların vermiş olduğu ağırlığı üzerinizden atmak amacı ile yapılmakta ve son derece rahatlık sağlamaktadır.

MALTEPE MASÖZ

Masaj yağları kullanılarak yapıldığı için cildiniz açısından da oldukça faydalı olduğunu söylememiz gerekir. Spor masajı sportif etkinliklere katılacak kişilerin vücutlarının buna hazır olması için yapılan bir masaj tekniğidir. Diğer masajlardan olan farkı ise ritim daha hızlı ve biraz daha sert olarak vücut sportif etkinliğe hazır hale getirilmektedir. Aromaterapi masajı da çok sevilen ve kullanılan bir masaj yöntemidir. Bunun sebebi de son derece yavaş hareketler ile hafifçe yapılan ve her noktaya temas edilerek ciddi anlamda rahatlama sağlanıyor olmasıdır. Thai masajı da günümüzde rahatlatma adına çok uygulanan bir masajdır. Vücuda esneme germe hareketleri yapılarak uygulanır. Uygulama sırasında belki rahatsız edici olabilir. Fakat sonrasında vücudunuzdaki esneklik ve rahatlığa siz de inanamayacaksınız.

MASAJ SAYESİNDE RAHATLAMA HİSSEDECEKSİNİZ

Anti selülit masajı özellikle kadınların tercihi olmaktadır. Selülit oluşumunun asıl sebebi kan dolaşımının olmamasıdır. Bu masaj sayesinde kan dolaşımı sağlanarak vücut harekete geçirilir ve bu kötü görüntünün oluşması engellenir. Bölgesel masajlar da rahatlamanızı sağlayacak olan masaj önerilerimizden biridir. Baş boyun ense gibi bölgelerinizde rahatsızlık ya da ağrı hissediyorsanız bu bölgelere uygulanan doğru dokunuşlar sayesinde kısa sürede ağrılarınız azalacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Masaj yaptırmak her ne amaç için olursa olsun ciddi anlamda vücuda artı kazandırmaktadır. Ayrıca ruhunuzun da dinlenmesini sağladığı için her anlamda oldukça sağlıklı ve gerekli olduğunu belirtmemiz gerekir.

Listing ID: 621615849dc1bd0e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>