Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

İstanbul Masöz Bayan Terapist

  • Listed: 2 Ocak 2022 02:42
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Masöz Bayan Terapist hizmetlerinde genel kullandığımız masaj kelimesi Arapça dilinde dokunma anlamına gelmektedir. Masaj nedir ? deri ve deri altındaki kaslar, iç organlar, metabolizma dolaşım ve lenf sistemlerinin sinirsel yollar ile tedavi amaçlı uyarılması anlamına gelmektedir.

Bu neden ile masöz bayan masaj sırasında yapılan ovmalar ile damarlar genişletilerek dokulara daha fazla kan gelmesi sağlanmaktadır. Bu neden ile insanlarda fiziksel etkinin yanı sıra psikolojik olarak da etki yaratmaktadır. Masaj insanlarda rahatlama ve bakım yapılması sağlanır

klasik masaj masaj hizmetlerinden birisidir genel olarak kişilerin gündelik yaşamlarındaki yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmaları amacıyla uygulanmaktadır. Genellikle dinlenme ve gevşeme yöntemi ile uygulanır. İsveç masajında amaç kişilerin bulundukları ortamlardan keyif alarak rahatlamasının sağlanmasıdır. klasik masajında genellikle kullanılan bazı yağlar da bulunmaktadır. Uygulama süresi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

 

544 total views, 1 today

  

Listing ID: 93361d0e682a3346

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>