Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Beylikdüzü Masöz İlanları

  • Listed: 25 Temmuz 2022 23:04
  • Expires: This ad has expired

Description

Beylikdüzü Masöz ile iyi bir masaj, günün belki de haftanın yorgunluğunu alabilir ya da stresten kaskatı kesilmiş bir vücudu yumuşacık yapabilir. Sizlerde kendinizi bu becerili ellere teslim edebilir ve daha iyi hissetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu keyfe erişmek için tek yapmanız gereken Anadolu yakası masöz tarafından yapılan masaj seçeneklerinden birini seçmek.

Tüm kültürlerin genelinde büyük bir kültür haline gelen masaj, alt kategoride farklı seçeneklere sahiptir. Bunlar arasında en sık başvurulanlar ise; klasik masaj, aromaterapi ve sıcak taş masajıdır. İsveç masajı olarak da bilinen klasik masaj, günün yorgunluğunu atmak isteyenlere bire birdir. Masaj sırasında açtığınız bir parça ile yalnızca vücudunuzu iyileştirmez aynı zamanda ruhunuzu de besleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Masöz

Aromaterapi, hangi masajı seçmesi konusunda kararsız kalanlar için oldukça iyi bir seçenektir. Bu masaj uygulamasında, aromatik yağlardan destek alınır. Üstelik aromaterapi oldukça hafif bir uygulama ile rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Genellikle tatillerde başvurulan aromaterapiye Anadolu yakası masöz ile tatil dışında da ulaşabilirsiniz.

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajı ise negatif etkilerden kurtulmak için oldukça iyi bir etki yaratır. Bu masajın isminde sıcak kelimesi geçmesine rağmen uygulama sırasında soğuk taşlardan da faydalanılabilmektedir. Masaj esnasında kullanılan taşlar, özel bir yapıdadır. Bu sebeple vücudunuza değer değmez kendinizdeki rahatlamayı fark edersiniz.

Masajın Mucizevi Faydaları Nelerdir?

Beylikdüzü masöz ile masaj esnasında yapılan her bir hareket, temas edilen bölgede ısı artışına ve enerji akışına yardımcı olur. Bu sebeple de masaj yapılan bölgeden başlamak üzere neredeyse tüm vücutta bir rahatlama görülür.
Bazı kaynaklara göre masaj sırasında kişideki lenfosit sayısı artış gösterir. Buna bağlı olarak da vücudun bağışıklık sistemi desteklenir. Yani masaj, fiziksel bir rahatlamadan çok daha fazlasıdır. Bu uygulamaların diğer faydaları ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.
– Depresyon ve kaygı bozukluklarını azaltır.
– Özellikle baş, boyun ve bel bölgesinde kronikleşen ağrıları hafifletmeye yardımcı olur.
– Kan akışını hızlandırarak, vücuda canlılık kazandırır.

713 total views, 1 today

  

Listing ID: 48362def65b4943b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.