Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Bostancı Masöz

  • Listed: 2 Ekim 2021 16:07
  • Expires: This ad has expired

Description

Bostancı Masöz genel olarak en çok bilinen masaj cümlesi arapça dilinde sıvazlama anlamına gelmektedir. Özellikle anadolu yakası masöz ilanları da hizmet veren masajcılar sırasında yapılan ovmalar ile damarlar genişletilerek dokulara daha fazla kan gelmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle beyfendi lere fiziksel etkinin yanı sıra psikolojik olarak da etki yaratmaktadır.

Bostancı Masöz

Yaşantımızda pek çok kişi sürekli olarak spor yapmaktadır ve kişilerin ihtiyaçlarından birisi de kaliteli bir masaj senasıdır. Spor çalışması öncesi veya sonrasında yapılan bir masaj türüdür spor masajı diğer masajlardan ayıran en önemli özelliği ise ritmin, sürenin ve bası miktarının farklı olmasıdır.

En çok kullanılan ve bilinen aromaterapi masajı belirli masaj yağları kullanılarak uygulanmaktadır bu masaj yağları bitki özlerinden elde edilen karışımdan hazırlanmaktadır. Aromaterapi masajında tempo genellikle düşük ve hareketlerinin şiddeti hafiftir. Ayrıca Aromaterapi masajı rahatlatıcı ve gevşetici bir özelliğe sahiptir. Bu masajda oluşan etki yapılan temas ve uygulanan yağlar ile oluşmaktadır.

934 total views, 2 today

  

Listing ID: 3976158596333b84

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.