Welcome, visitor! [ Login

 

Bostancı Masöz

  • Listed: 2021-09-17T23:56:47+03:000000003009 23:56
  • Expires: 12 days, 20 hours

Description

Bostancı Masöz genel olarak en çok bilinen masaj cümlesi arapça dilinde sıvazlama anlamına gelmektedir. Özellikle anadolu yakası masöz ilanları da hizmet veren masajcılar sırasında yapılan ovmalar ile damarlar genişletilerek dokulara daha fazla kan gelmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle beyfendi lere fiziksel etkinin yanı sıra psikolojik olarak da etki yaratmaktadır.

Bostancı Masöz

Yaşantımızda pek çok kişi sürekli olarak spor yapmaktadır ve kişilerin ihtiyaçlarından birisi de kaliteli bir masaj senasıdır. Spor çalışması öncesi veya sonrasında yapılan bir masaj türüdür spor masajı diğer masajlardan ayıran en önemli özelliği ise ritmin, sürenin ve bası miktarının farklı olmasıdır.

En çok kullanılan ve bilinen aromaterapi masajı belirli masaj yağları kullanılarak uygulanmaktadır bu masaj yağları bitki özlerinden elde edilen karışımdan hazırlanmaktadır. Aromaterapi masajında tempo genellikle düşük ve hareketlerinin şiddeti hafiftir. Ayrıca Aromaterapi masajı rahatlatıcı ve gevşetici bir özelliğe sahiptir. Bu masajda oluşan etki yapılan temas ve uygulanan yağlar ile oluşmaktadır.

Listing ID: 8446144ff1640d04

Report problem

Processing your request, Please wait....
hd porn videos masöz istanbul izmir masöz